April 2011

Happy Birthday♥

30. april 2011 at 15:56 | Noemi |  Diary
Who says you're not perfect..?
Aloha ^^. byla jsem na té nejúžasnější oslvě s nejúžasnějšíma lidma (mimo jiné i má láska Clara), obrovská zahrada, výborný jídlo..<3
Dneska mám v plánu se nudit :D, večer ještě půjdem k jednim známejm na grilování a pak šupky dupky domů <3
ILY.♥.

Shopping Day, Easter Monday <3

25. april 2011 at 18:52 | Noemi |  Diary

Ahoj ^^
Jsem maximálně šťastná, maminka moje milovaná se mnou šla nakupovat a bylo to ú-ž-a-s-n-ý!
Ráno jsem si ještě zašla do mekáče na ledovou kávu a pak hurá na nákupy, takže v celym článku máte fotky.
Ve dvě (až do půl šesté :D) jsem byla se svou nejmilovanější <3 Clarou a užily jsme si to úplně maximálně :*
/btw: foto by me, ta nová ELLE je do-ko-na-lá/

Happy Easter <3

22. april 2011 at 9:20 | Noemi |  Diary
Tumblr_ljaae4r8id1qc0khfo1_500_large
Ahoj ^^
Tak se Vám tu hlásím, jsem u babičky a dědy (budu u nich mimochodem až do neděle ^^)
Koupila jsem si nálepky na zeď se sakurou, sluchátka, časáky, nalepovací řasy ;D
Pak Vám sem dám fotky - a konečně se taky dočkáte mích fotek! woohoo, jelikož jsem se ségrou fotila ^^
Tak zatím pá <3
(Affilates promiňte, ale nebudu tu tedy až do neděle - doufám, že to chápete <3, Veselé Velikonoce)

Vanilla Twilight ~

19. april 2011 at 9:34 | Noemi |  Diary
Tumblr_ldmr91ramu1qcg6d2o1_500_large
Ahoj ^^
Jsem ve škole, jako téměř každé úterý, doteď jsme se neučili - měli jsme přednášku o středoafrické republice, úžasný to bylo. Teď jsme na PC (jak nečekané) a máme volno <3. Dneska máme místo 8 hodin pouhých 6, yeah. Bohužel budeme mít debilní matematiku >.< Blíčí se čtvrtletní výzo T_T ach jo. Aspoň že za chvíli jsou ty Velikonoce, strávím je tradičně u babičky a dědy malováním kraslic a pečením beránků. Miluju to tam <3

Amazing weekend ~

17. april 2011 at 20:31 | Noemi |  Diary
Tumblr_ljmmecyhwt1qc0khfo1_500_large
Dneska se hezky zachumlám do peřin, otevřu knížku a budu si čííííst <3
Woohoo ^^
Tenhle weekend byl famózní. V pátek jsme šly s mamkou, ségrou a máminou kamarádkou na výstavu, byla parádní - o tom více až pozděj, i s fotkama. ~V neděli jsem s mámou a ségrou jely do zahrádkářství pro nějaké nové kytičky na zahradu, mimo jiné jsem si tam vybrala květinku, která má podobné květy jako ten strom na obrázku, ale menší. Ta kytička je úžasná <3, pak jsme jely do Flory (nákupní centrum) kde jsem si vybrala 2 nové knížky - pak do mekéče na café latté vanilla. Doma jsem si protřídila všechny knížky a seřadila je, večer jsme šli i s tátou na véču do pizzerie. V neděli - tedy dneska, jsem si ráno pročítala knížku, pak jsem zašla do Bageterie Boulevard a dala si zmrzlinu Freddo s nutellou a café latté, doma jsem se pak se ségrou dívala na horor - sirotčinec. Večer jsme měli čínu.
~ Jaký byl Váš víkend? ~

Who says you're not perfect?

17. april 2011 at 0:01 | Noemi |  Diary

Co je to krása?
Pro každého je krása něco jiného, každý má jiný vkus - jiný názor na krásu.
Hlavní je, že když se budete mít rády a budete se o sebe starat, tak to celkově podtrhne vaší vnějí krásu.
Něco jiného je krása přirozená a krása která je něčím zvýrazněná.
Přirozená krása, je taková, že ta dotyčná je krásná bez make-upu a na kráse jí neubere ani nějaký 'ošklivý outfit', krása 'něčím zvýrazněná' je naopak taková krása, že se o sebe ta dotyčná dokáže postarat, ví jaké líčení jí sluší, má svůj osobitý styl, je něčím zajímavá.
Koukněte se na modelky - nejsou to typické krásky, připadají vám Kate Moss nebo Claudia Schiffer krásné? Ano, jsou to pěkné holky, mají své kouzlo - a právě to je to! Mají kouzlo! Nejsou překrásné. To já znám spoustu jiných holek co bych oproti nim mohla považovat za krásné. Ale mají jisté kouzlo, jsou sebevědomé a to jim dodává na kráse.
Netruchlete. Každá máme své chyby, ale ty nás dělají zajímavějšími! Vždyť by bylo nudné kdybychom všichni byli dokonalí. Nesoustřeďte se na své chyby, ale naopak podtrhněte to co se vám na vás líbí. Máte krásné oči? Zvýrazněte je nějakým pěkným líčením, máte dlouhé nohy? Noste sukně.
Ale i nedostatky se dají podtrhnout, krátké nohy opticky prodlouží podpatky a například široká ramena zakryjí nařasené ramena u triček.
A věřte, že nikdo není dokonalý. Nenaříkejte nad fotkami celebrit v časopisech. Všechno je to vyretušované. A jestli Vám to udělá dobře tak si na googlu zadejte 'celebrity bez make-upu' :D :D
Good Night, Noemi

Wear the old coat and buy the new book.

15. april 2011 at 23:11 | Noemi |  Diary
Tumblr_ljpk14efwv1qhg08jo1_500_large
Books.
Jsem knihomolka. Zbožňuju chvíle kdy se můžu vžít do děje knihy. Kdy společně s hlavní postavou cítím strach, bolest, vztek, ale i štěstí nebo lásku. Můžu na chvíli útect od té kruté reality..Knihy, knihy, knihy. Čerpáme z nich inspiraci, dozvídáme se z nich nové věci nebo díky nim objevujeme nový pohled na věc - nový názor.
Mezi mé oblíbené patří dívčí romány, detektivky a autobiografie.
A co vy?
________________________________________
Jsou dva druhy knih. Jedny zkrášlují náš život, druhé náš byt.

No more facebook.

14. april 2011 at 23:09 | Noemi |  Diary
Tumblr_ljdrqyrjgl1qzyrwvo1_500_large
Sedim tu..sedim tu i kdybych už mohla spá nebo si třeba číst. Ale to ne, já radši sedim u notebooku a projíždím blogy, dávám statusy na facebook etc. Nenávidim ten debilní internet, prostě jen vypnout notebook a bylo by to. Non problemo. Ale na to jsem moc slabá. Vidíte? Už tady se úplně potvrzuje moje slabost, jenom se navždycky odhlásit od facebooku a bylo by to. Ale ten kdo nemá facebook jako by nežil. 'Kdo bude mít víc přátel' se stalo oblíbenou hrou, za nejvíc vášnivé gesto je považování šťouchnutí na fejsu a do vztahů si dáváme cizí lidi, za sestry označujeme naše kamarádky. Jsem tak ráda za to, že jsem vyrůstala bez facebooku, sakra vždyť fejs má i moje ségra a to jí je devět! Nejradši bych Marka Zuckerberga zabila. Stejně už se teď kluk holky na chození nezeptá osobně, přes facebook je to lehčí blablabla. Normální vztahy už pomalu začínaj vymírat. ZDAR fejsbukovým vztahům! Arrrgh. Nesnášim facebook, nesnášim sebe za svou slabost.
Dobrou noc. A serte na facebook.

For that one special kiss.

13. april 2011 at 20:42 | Noemi |  Diary
Love. Girl and Boy. First kiss. And..pain.
Láska..něco neidentifikovatelnýho. Něco tak neskutečně nádhernýho a přitom tak bolestivého. Nic na světě nemá tolik emocí jako láska. A to jsem teprve - co se lásky týče - začátečník. A i přesto můžu říct, že láska bolí.. Čeho se děsím nejvíc je odmítnutí. Když vás ten dotyčný neodmítne jste šťastné a i kdyby potom došlo k rozchodu budete ráda, že jste s ním tu chvilku strávit mohly, že jste pro něj něco znamenaly. Ale odmítnutí je strašné. Bolest, zoufalství, trápení. Holka a kluk. Kluk a holka.., je to tak divnej pocit..Zamilovanost. Já když jsem zamilovaná tak se strašně stydím a nedokážu ze sebe vypravit ani slovo a spíš se snažím být v jeho přítomnosti nenápadná, ale k čemu to pak je? K čemu je když dělám jakože nic i kdybych chtěla aby to bylo něco víc! No a mimo mě - stydlivky je tu i druhá část holek. Ty co se nebojí a jdou do toho po hlavě, takový holky obdivuju. Sálá z nich temperament a dokážou vyjádřřit, že o toho dotyčného opravdu stojí, taková bych chtěla být. V neposlední řadě které jsou kluky označovány za 'děvky'. Každý týden jinej. Ale při takové týdením vztahu člověk přece nemůže cítit lásku! A od tohoto druhu tvoří samozřejmě početnou část i samci, neboli kluci. Takovejm klukům se říká sukničkáři, děvkaři.., ale u některých i borci. Jak nefér. Někteří sbírají známky, jiní zase holky. K čemu, ale takovémuhle klukovi je každý týden zlomit jiné holce srdce? A upřímně já bych si s někým kdo má pověst 'světo známého péra' (pardon) nic nezačala.
Toť vše co dnes mohu říct na téma láska.
Noemi.

Physics is all around me -,-

12. april 2011 at 21:44 | Noemi |  Diary
Tumblr_ljb1v3llpz1qe5i52o1_500_large
Jsem zničená -,-
Od té doby co jsem přišla domů se snažím nahustit si do hlavy několik stránek fyziky T_T.
A od té doby co jsem přišla jsem se nic nenaučila.
To bude asi tim, že jsem si dávala od fyziky sem tam menší (přibližně hodinový :D) pauzy..
Uklidila jsem si pokoj, snědla pizzu Hawai, přečetla asi milión let starý VOGUE..
Mimochodem bych Vám chtěla doporučit knížku "Holky jako nitky", úžasná ^^
Mějte se líp než já ^-^

We'll be a dream.

12. april 2011 at 9:30 | Noemi |  Diary
Aloha ^^
Jsem ve škole, znuděná a unavená..Dívala jsem se až do jedné ráno na "Ženy v pokušení", jeden z mála českých filmů které mě baví :) Dneska asi ještě nepřidám photo's mého účesu, nemám čas, dlouho škola..no znáte to ;D
CYA ^^

Little things mean a lot.

11. april 2011 at 23:24 | Noemi |  Diary
Tumblr_liyqrgm8td1qhdf3ho1_400_large
Tak..do toho :) a) nemusíte to čít, jelikož chápu, že moje myšlenky a sny pro velkou část lidstva jsou asi tak zajímavé jako fyzika ;D b) možná vám budu chvílema připadat trapná, ale..jsem to prostě já :)
Řekněme..že je to už docela dlouho co jsem nezažila pocit zamilovanosti..hlavním důvodem je asi to, že se nemám do koho zamilovat. Ve škole máme jen okoukaný týpky, mimo školu ještě chodím na atletiku, kde se občas nějaký ten koloušek objeví, ale teda nic moc ;). No a to je ten problém. Jde na mě jaro :). Vůbec nevím kde mám někoho sehnat :D kéž by byl nějaký obchod nebo něco takovýho ;D.., ale to je něco nesplnitelnýho -> kravina. Ale kde teda!? Kde se sháněj? Jsem dost stydlivá, nedokázala bych se asi jen tak s někým zakecat v tramvaji nebo na ulici..Ach jo. Možná tady vzdychám jen marně. Pro nic za nic. Možná..mám kamarádku. Úžasnou kamarádku a ta měla kluků hooodně, ale nikdy se nikomu nevnutila nebo něco takového..nechápu to, ale pravda je že je fakt krásná a hodná, což se o mně tedy říct nedá ;D. Tak já vás už nebudu trápit těmahle blábolama. Dobrou noc.
Btw: Zejtra fotky s účesem ještě asi nebudou, máme dlouho školu :\, ale už teď vám můžu říct, že jsem spokojená ;) je to sice o trošilinku kratší než jsem chtěla, ale změna je život a ono to za pár měsíců stejně doroste <3

Just Old Memories.

9. april 2011 at 21:48 | Noemi |  Diary
Hold_her_tight_by_bittersweetvenom-d3cvklo_large_large
Toužím. A budu toužit. V tom mě už asi nezměníte..Jsem ráda sama sebou, ale někdy..a je to tu přetvářka. Pochopte já chci být ke všem milá. I k těm které zrovna nemám v lásce. To snad není hřích. Nebo snad ano?! Až odejdu na gympl začnu od znova..víte..teď chodim na výběrovou jazykovou školu, mám jí moc ráda. Jsou tam kultivovaní a hodní lidé, s nikým nemám problémy, ale..chtěla bych začít od znova. Jednak chci změnit svou vnější stránku. Změnit styl, být - co se módy týče - odvážnější, ale dokážete si představit, jak by to dopadlo kdybych se teď změnila a tak přišla do třídy? Všichni by se na mě dívali jako na mimozemšťana. Ovšem..jsem extrovert, mám ráda pozornost, ale někdy je dobré být jen tak sama, ale někdy mě samota až sžírá..jediné co mi v těch chvílích pomáhá je blog. Můžu sem vypsat své pocity a nemusím se bát, že by je někdo zneužil proti mně. Mám dokonalé affiliates a za všechno Vám strašně děkuji <3

Hell.

9. april 2011 at 21:33 | Noemi |  other
Road_to____by_nyolc8_large
Moc ráda píšu :) to je fakt a proto jsem se rozhodla, že napíšu na téma týdne - ˝Peklo˝
Nevšímejte si pravopisných chyb a buďto chybějících nebo přebývajících čárek, háčků..
_____________
Teď k tématu -> když se řekne peklo, mnohým z nás naskočí třeba filmy z dětství, ve kterých jsou hlavními postavami převážně čerti v pekle. Ale co je vlastně peklo? Tak tedy - v pohádkách je peklo znázorňováno jako podzemní 'jeskyně' kde je horko, spousta kotlů a ohně. No a hlavně čertů. Ale to jsou jak už zmiňováno ~ pohádky. Fikce. Nic reálného. A teď z mé stránky. Co si myslím, že je peklo? Takže -> spousta lidí bylo /a je/ věřících a představují si boha jako něco/někoho všemocného. Bůh je 'ten' dobrý. Sídlí v jiné dimenzi, v nebi. Ale lidé samozřejmě znali i zlo. A někdo zlý nemohl být po smrti u Boha. A tak lidé vymysleli peklo. Peklo..tam kam posílal Bůh hříšníky. Ale všechno je to jen kec a výplod mé fantazie. Asi si řeknete ,,Ty vole..ta je úplně vymatlaná!" a ani se vám nebudu divit :D, jen jsem vám chtěla ukázat svůj pohled na 'peklo'.

I'm too punk rock for this

9. april 2011 at 21:14 | Noemi |  Diary
Tumblr_lj5w4imzru1qdfnpvo1_500_large
Ahoj děcka ^^
Tak jsem trošku zrekonstruovala menu a změnila záhlaví ,). Teda nic moc to není, ale já mám ráda jednoduchost ^^. Přidám vám sem potom fotky po ostříhání, ale až v pondělí/úterý ^^, zatím se tu mějte pěkně a nezlobte ;D

Aloha from Hawai.

9. april 2011 at 17:26 | Noemi |  Diary
Tumblr_ljcta6hmbb1qgfo7wo1_500_large
Aloha ^^
Omlouvám se, že jsem nepsala. Ale teď tu asi nebudu tak často. Víte..venku je jaro. Krásně! A já nechci svoje nejkrásnější léta strávit před počítačem :) Chápejte ;D, ale nebojte ~ nekončím, jen tu asi nebudou články každý den, takže affíci nemažte si mě <3

Glory ^^

7. april 2011 at 15:21 | Noemi |  Diary
Tumblr_lj2ffc0vb81qb0glco1_400_large
Salut ma chérie, comment vas-tu? <3
Já už se*u na všechny kopírky. Yuck. ;) mám božský kamarádky, chodim do super školy a mám dokonalý affilates <3 No a zejtra (asi) ke kadeřníkovi ;D, sestříhat + patka :) pak sem přidám fotky a tak uvidíte poprvé můj šílenej xicht ;D takže bacha na mě ;) ;D no a zítra PÁTEK <3 CYA ^^

My spring photo

6. april 2011 at 19:35 | Noemi |  Diary
Táákže na fotce jsem já ;D, dělala jsem s Klárou (blondeee) takový experimenty s foťákem, pak vám sem možná přidám víc fotek ;) ILY <3

Happy ending..<3

6. april 2011 at 14:02 | Noemi |  Diary
Tumblr_lcnkv6dl7x1qey5kvo1_500_large
Ahoj zlata ;)
Dneska fajn day, byl SKIRT day, boží ;) Takže jsem využila sukni, ách zbožňuju je :) Po odchodu domů jsem si dala CarteD'or, yogurt a maliny, yummy. Tak zatím pá
OUTFIT - flower skirt, dark blue t-shirt, necklace with eiffel tower, shoes
DĚKUJI VÁM <3 :]

Dirty, dirty, dirty, dirty. Sucka!

5. april 2011 at 14:03 | Noemi |  Diary
Ahoj zlatíčka ;)
Promiňte mi, že jsem v neděli, v sobotu ani v pondělí nepsala, ale měla jsem narvanej program ;) doufám, že chápete :)
Dneska jsme neměli ve škole prvních pět hodin jelikož jsme šli fandit naší třídě na Amos Tour <3 a vyhráli jsme proti všem školám na plné čáře ;) Prostě jsme nejlepší ;D, teď budeme psát SCIO testy (už asi třetí v tomto týdnu :/) no joo, hrůza! Asi ještě něco přidám :) Jdu vás oběhnout, ly.